O nas

O nas

To, czym się zajmujemy od lat, przez niemal 24 godziny na dobę, to szeroko pojęta działalność w zakresie zarządzania personelem, a zwłaszcza działań rozwojowych, które pomagają ludziom osiągać to, co ambitne i dające satysfakcję.
Mocno wierzymy, że pracownicy są najwartościowszym zasobem i to dzięki nim najwięksi gracze na rynku utrzymują się w czołówkach rankingów. Wysoki poziom zaangażowania pracowników, rozwój i promowanie wewnętrznych talentów, zdobywanie wciąż nowych umiejętności oraz dialog pomiędzy zarządem a pracownikami to mocny fundament, na którym można budować długofalową strategię każdej organizacji.
Firmy coraz częściej borykają się z problemami w rekrutacji i utrzymaniem najlepszych pracowników. Badania pokazują, że pracownicy odchodzą przede wszystkim z powodu złego stylu kierowania, relacji z szefem i współpracownikami, a zwłaszcza z powodu braku działań i perspektyw rozwoju.
Te działania stają się więc priorytetem dla wielu firm, a 24HR jest po to, żeby pomóc Państwu te działania długofalowo zaplanować i skutecznie zrealizować.

Przewiń do góry